-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Утримання об’єктів природо заповідного фонду (Поточний ремонт огорожі парку -пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення ім. Миклухо – Маклая в м. Малині)» ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010071-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
366 896.85
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
21
год
59
хв
29
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
fc348f9021f04b36a200b2fd63c263a5
Внутрішній номер закупівлі:
30243355
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010071-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34064800
-
Адреса:
11601, Україна, Житомирська область, МАЛИН, площа Соборна, 6а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гаврильчук Олександр 0970023226 a1eksandr007@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
366 896.85 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:18 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:18 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:18 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴366 896.85 «Утримання об’єктів природо заповідного фонду (Поточний ремонт огорожі парку -пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення ім. Миклухо – Маклая в м. Малині)» ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів