• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Утримання об’єктів природо заповідного фонду (Поточний ремонт огорожі парку -пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення ім. Миклухо – Маклая в м. Малині)» ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів

Оголошено тендер

440 276.22 UAH
Номер: b814ec833328431a94698ee3d7befc3d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-012171-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 440 276.22 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Утримання об’єктів природо заповідного фонду (Поточний ремонт огорожі парку -пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення ім. Миклухо – Маклая в м. Малині)» ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 16:09

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Утримання об’єктів природо заповідного фонду (Поточний ремонт огорожі парку -пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення ім. Миклухо – Маклая в м. Малині)»
Код ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 01.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8320 - Збереження природно-заповідного фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяМалинська
Сума440 276.22 UAH