• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пocлуги з блaгoуcтрою, а caме: пoтoчний рeмoнт мaйдaнчика з уcтановкою огорожі для контейнерів з відходами в районі будинку за aдресою: м. Днiпро, вул.Нeзaлeжнocтi, буд. 13

Протокол №229М від 31.08.2026р.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 10.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 10.09.26 00:00)

396 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
38
хв
37
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0536c30e51c34d63aed16a5f5108f43a
Внутрішній номер закупівлі: 30234987
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-001673-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Святослав Ткаченко +380633409477 amysekretik@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 396 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 10:26 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 10:26 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 10:26 - 07.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 12:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴396 000.00 Пocлуги з блaгoуcтрою, а caме: пoтoчний рeмoнт мaйдaнчика з уcтановкою огорожі для контейнерів з відходами в районі будинку за aдресою: м. Днiпро, вул.Нeзaлeжнocтi, буд. 13