-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поховальні та супутні послуги- ID: UA-2026-09-02-006564-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265370
ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА М. БЕРЕЗІВКА ЄДРПОУ: 03350597ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31710000-6 Електронне обладнання (Інвертор Deye SUN-30K-SG02HP3-EU-AM3 трифазний чиста син...×-
31710000-6 Електронне обладнання (Інвертор Deye SUN-30K-SG02HP3-EU-AM3 трифазний чиста синусоїда, Система керування високовольтною батареєю Deye HVB750V/100A-EU 120-750V 100А)
- ID: UA-2026-09-02-006559-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265369
КП ММР "Миколаївелектротранс" ЄДРПОУ: 03328468ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафа та тумба навісна для клубу «Веселка» Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем...×-
Шафа та тумба навісна для клубу «Веселка» Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району міста Києва
- ID: UA-2026-09-02-006568-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265360
Центр по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району міста Києва ЄДРПОУ: 41064060ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дюбель, саморіз, шайба за кодом ДК:44530000-4 "Кріпильні деталі"- ID: UA-2026-09-02-006571-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265358
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з авторського нагляду- ID: UA-2026-09-02-006567-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265357
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металорукави, ввід для металорукава, муфта металорукав-коробка, гільзи, наконечники, након...×-
Металорукави, ввід для металорукава, муфта металорукав-коробка, гільзи, наконечники, наконечник-гільза, канал кабельний ПВХ, сережка, вушко, затискачі, стяжки кабельні, труба гофрована з протяжкою, тримач оцинкований односторонній, лотки оцинковані з кришками в комплекті
- ID: UA-2026-09-02-006560-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265356
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйця столові курячі- ID: UA-2026-09-02-006555-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265355
Северинівський ліцей Северинівської сільської ради ЄДРПОУ: 26242373ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг по прочищенню та випробуванню димових і вентиляційних каналів- ID: UA-2026-09-02-006557-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265354
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профіль ПК-20 ширина 1150 ZN\0,45\1150\ТУР(TEZCAN) 2 сорт\9000 (виробник сировини Туреччин...×-
Профіль ПК-20 ширина 1150 ZN\0,45\1150\ТУР(TEZCAN) 2 сорт\9000 (виробник сировини Туреччина)
- ID: UA-2026-09-02-006554-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265352
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9997 ЄДРПОУ: 14321908ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тканина льон- ID: UA-2026-09-02-006540-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265350
ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02225743ДК 021:2015: 19230000-7 Лляні тканиниАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Борошно пшеничне, вищий сорт, ГСТУ 46.004, фасування 5 кг- ID: UA-2026-09-02-006541-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265347
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987445ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вулиці Черкащанська в селі Мокрії Миргородського району Полтавсь...×-
Поточний ремонт дороги по вулиці Черкащанська в селі Мокрії Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-09-02-006546-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265346
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОМИШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04381536ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай каркаде сушений- ID: UA-2026-09-02-006551-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265345
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського хар...×-
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування(помпа/бутля)
- ID: UA-2026-09-02-006539-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265344
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "БЕРДИЧІВСЬКИЙ ВИПРАВНИЙ ЦЕНТР (№108)" ЄДРПОУ: 08563398ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-02-006552-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265343
ДП "ЕКОСЕРВІС" КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ТРОСТЯНЕЦЬКОМУНСЕРВІС" ЄДРПОУ: 34113653ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -