-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пocлуги з блaгoуcтрою, а caме: пoтoчний рeмoнт мaйдaнчика з уcтановкою огорожі для контейнерів з відходами в районі будинку за aдресою: м. Днiпро, вул.Нeзaлeжнocтi, буд. 13
Оголошено тендер
475 200.00
UAH
Номер:
f90d8b661e13460bb0f5dafe9ba370d3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-002009-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
475 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пocлуги з блaгoуcтрою, а caме: пoтoчний рeмoнт мaйдaнчика з уcтановкою огорожі для контейнерів з відходами в районі будинку за aдресою: м. Днiпро, вул.Нeзaлeжнocтi, буд. 13
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 10:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМіський бюджет
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума475 200.00 UAH