• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

42670000-3 Частини та приладдя до верстатів Пресформи (для БудРем)

Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі вказані в Додатку 3 тендерної документації. Оцінка пропозицій проводиться електронною системою закупівель автоматично на основі єдиного критерію «Ціна пропозиції без ПДВ».

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)

580 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
01
год
51
хв
53
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 027cf5a77eae496baa56bcebd1ab0e20
Внутрішній номер закупівлі: 30234735
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-001437-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Контактна особа: Сисоєва Олена 380935415288 SISOEVA.OO@UA.ENERGY
Класифікатор ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 580 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 10:14 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 10:14 - 08.09.2026 14:00
Період оскарження: 31.08.2026 10:14 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴580 000.00 Пресформи (для БудРем)