• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пресформи (для БудРем)

Оголошено тендер

696 000.00 UAH
Номер: 74c73d86813c4bb2a4b82d9cc9742763
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-001627-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 696 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пресформи (для БудРем)
Примітки: 24-293945-26 Уповноважена особа - М.І. Гончарук
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів
Дата опублікування: 28.08.2026 09:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума696 000.00 UAH