-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричні акумулятори
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000890-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:36)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:36)
249 951.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
18
год
45
хв
42
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
206bf15ff7794d499f2d2059966997bb
Внутрішній номер закупівлі:
30234134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000890-a
Замовник:
Управління поліції охорони в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109168
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яна Куценко +380563744506 janvlasuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
249 951.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 09:42 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 09:42 - 08.09.2026 09:36
Період оскарження:
31.08.2026 09:42 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴249 951.67 Електричні акумулятори