-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні акумулятори
Оголошено тендер
299 942.00
UAH
Номер:
515941dde1bd45599fe916b776963244
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-002948-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління поліції охорони в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109168
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління поліції охорони в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109168
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
299 942.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електричні акумулятори
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумулятори
Дата опублікування:
28.08.2026 10:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума299 942.00 UAH