-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запобіжні клапана
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-001351-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 10:00)
82 085.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
04
дн
23
год
58
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
27c136e7361644c39b45030b487d288b
Внутрішній номер закупівлі:
30220848
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-001351-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
82 085.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 10:47 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 10:47 - 05.09.2026 10:00
Період оскарження:
28.08.2026 10:47 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 14:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴82 085.00 Запобіжні клапана