-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Текстильні вироби основа для маскувальної сітки- ID: UA-2026-08-31-002140-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235439
Виконавчий комітет Люблинецької селищної ради Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 40927506ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп"ютерне обладнання ( зовнішній жорсткий диск) за ДК 021:2015 Єдиний закупівельни...×-
Комп"ютерне обладнання ( зовнішній жорсткий диск) за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 30230000-0 Комп"ютерне обладнання
- ID: UA-2026-08-31-002126-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235434
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05509151ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стелажі поличкові посилені- ID: UA-2026-08-31-002130-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235432
ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гальванічні елементи (батарейки)- ID: UA-2026-08-31-002124-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235430
ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко пастеризоване жирність не менше 2,5%- ID: UA-2026-08-31-002125-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235428
Гребінківський академічний ліцей Полтавської області ЄДРПОУ: 23548410ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тюль- ID: UA-2026-08-31-002138-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235427
Управління гуманітарного розвитку Шацької селищної ради ЄДРПОУ: 44008889ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-08-31-002121-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235426
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вивіска «Адмінсервіс ветеран»- ID: UA-2026-08-31-002122-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235425
Ладижинська міська рада Гайсинського району Вінницької області ЄДРПОУ: 04325621ДК 021:2015: 39294100-0 Інформаційна та рекламна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Дюбель з шурупом 6*40; Шуруп г/к по металу 25мм.- ID: UA-2026-08-31-001329-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235422
Військова частина А1538 ЄДРПОУ: 07697116ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-08-31-002129-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235420
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних з...×-
ДК 021:2015 – 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (50112000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів) Послуги з поточного ремонту службового автотранспорту
- ID: UA-2026-08-31-002117-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235418
Головне управління Національної поліції в Одеській області ЄДРПОУ: 40108740ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Епоксідний 2к прозорий грунт- ID: UA-2026-08-31-002115-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235417
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Бориспільський професійний коледж" ЄДРПОУ: 05536633ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту а саме: роботи з поточного ремонту автомобільної дороги (нанес...×-
Послуги з поточного ремонту а саме: роботи з поточного ремонту автомобільної дороги (нанесення дорожньої розмітки) по вул. Машинобудівників в місті Вишневе, Бучанського району, Київської області
- ID: UA-2026-08-31-002106-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235410
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40535043ДК 021:2015: 45233221-4 Нанесення дорожньої розміткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту пожежної сигналізації (заміна акумулятора, заміна сповіщувача...×-
Послуги з поточного ремонту пожежної сигналізації (заміна акумулятора, заміна сповіщувача на об'єкті: приміщення дитячого садка"Малятко" за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с.Солобківці, вул.Грушевського, 72)
- ID: UA-2026-08-31-002104-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235409
Солобковецька сільська рада ЄДРПОУ: 04402729ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення, реєстрації Замовника,...×-
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення, реєстрації Замовника, як користувача в системі програмного Продукту «АІС» Місцеві бюджети рівня розпорядника бюджетних коштів» (Код ДК 021-2015 (CPV): 72260000-5-Послуги пов’язані з програмним забезпеченням)
- ID: UA-2026-08-31-002103-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235407
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -