-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (50112000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів) Послуги з поточного ремонту службового автотранспорту
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002117-a
загальний фонд
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
1 738 551.14
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
20
хв
25
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
33dc1010f57941788f5550244242d846
Внутрішній номер закупівлі:
30235418
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002117-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Людмила Заєць +380487794684 ludaumz@ukr.net https://od.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 738 551.14 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 10:48 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 10:48 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 10:48 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 738 551.14 ДК 021:2015 – 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (50112000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів) Послуги з поточного ремонту службового автотранспорту