• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту службового автотранспорту

Оголошено тендер

2 086 261.37 UAH
Номер: d38b7000af0b42359096ec4736e84b85
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-002244-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Одеській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Одеській області
Очікувана вартість: 2 086 261.37 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту службового автотранспорту
Примітки: загальний фонд
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 10:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума2 086 261.37 UAH