-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стелажі поличкові посилені
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002130-a
Завершена
116 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
bdebda4099af4f42a4cb0b4e5874cf67
Внутрішній номер закупівлі:
30235432
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002130-a
Замовник:
Виконавчий комітет Вараської міської ради Вараського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03315879
-
Адреса:
34403, Україна, Рівненська область, м Вараш, Незалежності майдан, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколенко Анна Михайлівна +380363624519 sokolenko@varash.rv.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
116 100.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за Товар здійснюються ПОКУПЦЕМ у безготівковому порядку шляхом перерахування грошових коштів на рахунок ПРОДАВЦЯ протягом 30 (тридцяти) банківських днів з моменту приймання-передачі Товару та підписання Сторонами видаткової накладної, що підтверджує наявність Товару у ПОКУПЦЯ.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписТовар повинен бути переданий ПОКУПЦЮ після підписання Сторонами даного Договору до 10 грудня 2026 року.
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стелаж поличковий посилений 2000х1000х500 мм
Кількість
27 штука
Період постачання
до 10.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Міщук Сергій Степанович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2426012335
-
Контактна особа:
Міщук Сергій Степанович 380663817774
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул. Усенко, буд. 15, кв. 80
Ціна пропозиції
116 100.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:03
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e460a2a350654a95b13cb225635ee769
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-002130-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Міщук Сергій Степанович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2426012335
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул. Усенко, буд. 15, кв. 80
Номер договору:
№1440-Д-87-26
Сума договору:
116 100.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Стелаж поличковий посилений 2000х1000х500 мм: 4 300.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний