• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запобіжні клапана

Оголошено тендер

98 502.00 UAH
Номер: 149410f5df574228b98ce9709756239c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-20-004493-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Очікувана вартість: 98 502.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запобіжні клапана
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування: 20.03.2026 10:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума98 502.00 UAH