-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Детектори та аналізатори (Автоматичний біохімічний аналізатор, автоматичний гематологічний аналізатор, аналізатор електролітів)
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-009289-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 03.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 03.09.26 10:00)
1 089 504.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
00
год
27
хв
34
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b8ed2078f23045aaa6fca360a4380847
Внутрішній номер закупівлі:
30200927
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-009289-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРШАВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ІРШАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38456539
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, м. Іршава, провулок Шевченка, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Цогла +380976881965 irshava.cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 089 504.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 15:02 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 15:02 - 03.09.2026 10:00
Період оскарження:
26.08.2026 15:02 - 31.08.2026 00:00
Аукціон:
з 04.09.2026 11:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 089 504.67 Детектори та аналізатори (Автоматичний біохімічний аналізатор, автоматичний гематологічний аналізатор, аналізатор електролітів)