-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Детектори та аналізатори (Автоматичний біохімічний аналізатор, автоматичний гематологічний аналізатор, аналізатор електролітів)
Оголошено тендер
1 165 770.00
UAH
Номер:
a3d8163921c4487f8e35552a571721fc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-000641-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРШАВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ІРШАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38456539
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, м. Іршава, провулок Шевченка, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРШАВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ІРШАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38456539
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, м. Іршава, провулок Шевченка, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 165 770.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Детектори та аналізатори (Автоматичний біохімічний аналізатор, автоматичний гематологічний аналізатор, аналізатор електролітів)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
Дата опублікування:
26.08.2026 08:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 165 770.00 UAH