-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт приміщень 2-го та 3-го по-верхів будівлі КНП «3-я міська поліклініка м.Львова» з облаштуванням відділення реабілітації на вул.Повітряна,99 у м.Львові» (ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-012088-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 09.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 09.09.26 01:00)
70 555 980.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
05
год
57
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d420d286ace84fc1844f69edeef086d0
Внутрішній номер закупівлі:
30189445
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-012088-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Омельченко +380322385880 iryna.o.tender.tmo2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
70 555 980.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 16:35 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 16:35 - 09.09.2026 01:00
Період оскарження:
25.08.2026 16:35 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 12:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴70 555 980.00 «Капітальний ремонт приміщень 2-го та 3-го по-верхів будівлі КНП «3-я міська поліклініка м.Львова» з облаштуванням відділення реабілітації на вул.Повітряна,99 у м.Львові» (ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)