-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт приміщень 2-го та 3-го по-верхів будівлі КНП «3-я міська поліклініка м.Львова» з облаштуванням відділення реабілітації на вул.Повітряна,99 у м.Львові» (ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Оголошено тендер
84 667 176.00
UAH
Номер:
cc5612c4154d48d5b3dc4beba2782e37
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-013851-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
84 667 176.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт приміщень 2-го та 3-го по-верхів будівлі КНП «3-я міська поліклініка м.Львова» з облаштуванням відділення реабілітації на вул.Повітряна,99 у м.Львові» (ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Примітки:
0712170 відповідає бюджетній програмі «Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проєктів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі охорони здоров'я»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.08.2026 16:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти місцевого бюджету (кошти бюджету розвитку) та співфінансування за рахунок власних коштів
Сума84 667 176.00 UAH