-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт із заміни труб системи центрального опалення КЗ ЛОР «Львівський геріатричний пансіонат» за адресою: вул. Медової Печери, 71, м. Львів»
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-009192-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
9 139 338.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
15
год
28
хв
08
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
223d1ff9d1f142c09724b0f6d57a538e
Внутрішній номер закупівлі:
30186595
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-009192-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188955
-
Адреса:
79038, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Медової печери, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярослав Кособуцький +380664637567 yaroslavkosobutckyy@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
9 139 338.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 15:00 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 15:00 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження:
25.08.2026 15:00 - 07.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 14:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 139 338.00 Капітальний ремонт із заміни труб системи центрального опалення КЗ ЛОР «Львівський геріатричний пансіонат» за адресою: вул. Медової Печери, 71, м. Львів»