• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт із заміни труб системи центрального опалення КЗ ЛОР «Львівський геріатричний пансіонат» за адресою: вул. Медової Печери, 71, м. Львів»

Оголошено тендер

10 967 205.60 UAH
Номер: f4a02c8e60b447d0931758775b75ca93
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-25-010648-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ"
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ"
Очікувана вартість: 10 967 205.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт із заміни труб системи центрального опалення КЗ ЛОР «Львівський геріатричний пансіонат» за адресою: вул. Медової Печери, 71, м. Львів»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 25.08.2026 14:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвівська
Сума10 967 205.60 UAH