-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Меблі різні (ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні)
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-007755-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 01:00)
2 055 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
11
год
26
хв
07
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
dd5011448f514defb09ffdf8e8378dda
Внутрішній номер закупівлі:
30174335
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-24-007755-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Деренівська +380322385880 maria8135@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 055 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.08.2026 15:18 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2026 15:18 - 02.09.2026 01:00
Період оскарження:
24.08.2026 15:18 - 30.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.09.2026 13:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 055 000.00 Меблі різні(ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні)