• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Меблі різні (ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні)

Оголошено тендер

2 466 000.00 UAH
Номер: 6ddfe75ded2b4757a532f1e0eb8cb060
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-24-002545-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
Очікувана вартість: 2 466 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Меблі різні (ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 24.08.2026 10:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 466 000.00 UAH