-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:31510000-4: Електричні лампи розжарення (Лампочка 12 Вт)- ID: UA-2026-08-31-006917-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240207
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня" Тиврівської селищної ради ЄДРПОУ: 01982689ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стенди для банерів (матеріали для облаштування благоустрою місця пам'яті (меморіалу)...×-
Стенди для банерів (матеріали для облаштування благоустрою місця пам'яті (меморіалу) за загиблими захисниками України, які були мешканцями Пустомитівської територіальної громади)
- ID: UA-2026-08-31-006925-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240206
ПУСТОМИТІВСЬКЕ МІСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЄДРПОУ: 22372541ДК 021:2015: 39294100-0 Інформаційна та рекламна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з професійної підготовки спеціалістів за курсом «Послуги з навчання та перевірки з...×-
Послуги з професійної підготовки спеціалістів за курсом «Послуги з навчання та перевірки знань з питань пожежної безпеки»
- ID: UA-2026-08-31-006909-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240204
ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
управління побутовими відходами- ID: UA-2026-08-31-006912-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240203
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ШИРОКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ» ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41842497ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 35110000-8 - "Протипожежне, рятувальне та з...×-
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 35110000-8 - "Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання"; 33730000-6 - "Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи"; 18440000-5 - "Капелюхи та головні убори" Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-006914-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240201
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини до с/г техніки- ID: UA-2026-08-31-006913-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240200
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СКОРОХОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40924458ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44510000-8 - Знаряддя- ID: UA-2026-08-31-006915-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240198
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кабельні короба ( ДК 021:2015-44141100-1)- ID: UA-2026-08-31-006911-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240197
Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ " УжНУ" ЄДРПОУ: 38678844ДК 021:2015: 44141100-1 Кабельні коробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини для шкільного автобуса (важіль регульований, болт-штуцер перепускний форсунки Д...×-
Запчастини для шкільного автобуса (важіль регульований, болт-штуцер перепускний форсунки Д, корпус паливного фільтра, фільтр паливний та масляний)
- ID: UA-2026-08-31-006906-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240195
Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 23548491ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Санітарно-гігієнічні товари- ID: UA-2026-08-31-006924-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240194
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні- ID: UA-2026-08-31-006886-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240192
Плужненська сільська рада ЄДРПОУ: 04406745ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги фахівців із соціальної роботи кризової кімнати спеціалізованого формування «Денний...×-
Послуги фахівців із соціальної роботи кризової кімнати спеціалізованого формування «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» у вересні 2026 року
- ID: UA-2026-08-31-006885-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240191
ДК 021:2015: 85320000-8 Соціальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів, а саме: послуги з розроблення схеми організації...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів, а саме: послуги з розроблення схеми організації дорожнього руху на вул. Володимира Зінченка, 13, м. Кривий Ріг (облаштування паркувального майданчика)
- ID: UA-2026-08-31-006881-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240188
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт печі Термодент Т04- ID: UA-2026-08-31-006902-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240186
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕМИРІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" НЕМИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01982614ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цвяхи- ID: UA-2026-08-31-006889-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240185
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СКОРОХОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40924458ДК 021:2015: 44192200-4 ЦвяхиЗавершена -