• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ – Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) на ділянці км 68+340 – км 129+600 (окремими ділянками), Житомирська область)

Закупівля здійснюється згідно з Рамковою угодою між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility). Закупівля проводиться в рамках реалізації проєкту: «Публічний інвестиційний проект «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ-Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) на ділянці км 68+340 – км 129+600 (окремими ділянками), Житомирська область». Закупівля: «Фінансується Європейським Союзом». Захід (крок), передбачений Планом України, у рамках якого здійснюється закупівля: 11.7. Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 13 годин (до 03.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 13 годин (до 03.09.26 09:00)

235 968 343.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
13
год
17
хв
23
сек
Гарантія - 2 359 683.43 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b7e98c7522bc4dbeba9cad86032e1ad7
Внутрішній номер закупівлі: 30170217
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-24-003638-a   
Замовник: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області
Контактна особа: Опрелянська Ольга 380969134162 oprelianska.oy@restoration.gov.ua
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 235 968 343.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.08.2026 12:02 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.08.2026 12:02 - 03.09.2026 09:00
Період оскарження: 24.08.2026 12:02 - 31.08.2026 00:00
Аукціон: з 04.09.2026 13:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴235 968 343.33 ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ – Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) на ділянці км 68+340 – км 129+600 (окремими ділянками), Житомирська область)