• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ – Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) на ділянці км 68+340 – км 129+600 (окремими ділянками), Житомирська область

Оголошено тендер

283 162 012.00 UAH
Номер: ea387c7c3fe64a5a82a3e1a17c460dd6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-24-004379-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області
Замовник: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області
Очікувана вартість: 283 162 012.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ – Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) на ділянці км 68+340 – км 129+600 (окремими ділянками), Житомирська область
Примітки: Закупівля здійснюється згідно з Рамковою угодою між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility). Закупівля проводиться в рамках реалізації проєкту: «Публічний інвестиційний проект «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ-Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) на ділянці км 68+340 – км 129+600 (окремими ділянками), Житомирська область». Закупівля: «Фінансується Європейським Союзом». Захід (крок), передбачений Планом України, у рамках якого здійснюється закупівля: 11.7. Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 24.08.2026 11:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3101150 - Реалізація публічних інвестиційних проектів Міністерства розвитку громад та територій України
Сума9 800 000.00 UAH
ДжерелоІнше
Описінші джерела фінансування, не заборонені чинним законодавством України
Код класифікації видатків
Сума273 362 012.00 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: DREAM-UA-220426-C3D78291
Назва проєкту: Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ – Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) на ділянці км 68+340 – км 129+600 (окремими ділянками), Житомирська область
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-220426-C3D78291