• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з ремонту автокрана КС-3-3575 на базі автомобіля КРАЗ-250 (1шт) (У зв’язку з тим, що відкриті торги з особливостями відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції (ДК 021:2015: 50110000-9- Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання UA-2026-07-15-009957-a) замовник має право відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей укласти прямий договір та оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель)

Завершена

999 120.00 UAH з ПДВ
Номер: e4e6e6fb007b4de0ac8f0431f801330c
Внутрішній номер закупівлі: 30159675
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-007696-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Михайло Мигович +380312619861 vspz3@zakarpat.energy
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 999 120.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту автокрана КС-3-3575 на базі автомобіля КРАЗ-250 (1шт)
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Галкран"
Ціна пропозиції 999 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.08.2026 13:53
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7aa702abcb3d4e6ab73cc7a5b0dbc27b
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-21-007696-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Галкран"
Номер договору: 897/1
Сума договору: 999 120.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 832 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 17.08.2026 13:00
Статус:
Підписаний
pdf
ТОВ «ГАЛКРАН».Інформація про кінцевого бенефіціарного власни...
doc
Звіт про укладений договір 897-1.doc
pdf
договір 897-1.pdf