• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з ремонту автокрана КС-3-3575 на базі автомобіля КРАЗ-250 (1шт) (У зв’язку з тим, що відкриті торги з особливостями відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції (ДК 021:2015: 50110000-9- Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання UA-2026-07-15-009957-a) замовник має право відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей укласти прямий договір та оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель)

Оголошено тендер

999 120.00 UAH
Номер: 8461ff9ea26840b2b46c3d066512345b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-005802-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 999 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту автокрана КС-3-3575 на базі автомобіля КРАЗ-250 (1шт) (У зв’язку з тим, що відкриті торги з особливостями відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції (ДК 021:2015: 50110000-9- Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання UA-2026-07-15-009957-a) замовник має право відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей укласти прямий договір та оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель)
Примітки: (У зв’язку з тим, що відкриті торги з особливостями відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції (ДК 021:2015: 50110000-9- Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання UA-2026-07-15-009957-a) замовник має право відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей укласти прямий договір та оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 21.08.2026 11:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума999 120.00 UAH