-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з ремонту автокрана КС-3-3575 на базі автомобіля КРАЗ-250 (1шт) (У зв’язку з тим, що відкриті торги з особливостями відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції (ДК 021:2015: 50110000-9- Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання UA-2026-07-15-009957-a) замовник має право відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей укласти прямий договір та оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель)
999 120.00
UAH з ПДВ
Номер:
7aa702abcb3d4e6ab73cc7a5b0dbc27b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-21-007696-a-a1
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Контактна особа:
Михайло Мигович +380312619861 vspz3@zakarpat.energy
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Галкран"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44292047
-
Адреса:
81105, Україна, Львівська область, Львівський р-н село Наварія вул.Зелена будинок 18 квартира 8
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
897/1
Дата підписання:
17.08.2026 13:00
Період дії договору:
17.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору:
999 120.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 166 520.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту автокрана КС-3-3575 на базі автомобіля КРАЗ-250 (1шт)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026