-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Робочі станції експерта,мобільні робочі станції експерта
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-004323-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
Кваліфікація
1 696 322.00
UAH без ПДВ
Номер:
1de38dc78d8143ee960bf29041f39092
Внутрішній номер закупівлі:
30156314
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-004323-a
Замовник:
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02883096
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ Бродських Сім'ї, будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Роман Саврицький +380442002916 peugeot.rs@ukr.net http://kndise.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 696 322.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 11:31 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 11:31 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
31.08.2026 11:57 - 31.08.2026 16:12
Період кваліфікації:
з 31.08.2026 16:12
Тендерна документація
- Лот №1 ₴677 952.50 Робоча станція експерта (без відеокарти)
- Лот №2 ₴416 928.34 Робоча станція експерта (з відеокартою)
- Лот №3 ₴432 769.16 Мобільна робоча станція експерта (ноутбук)
- Лот №4 ₴168 672.00 Мобільна робоча станція експерта (ноутбук)