-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робочі станції експерта,мобільні робочі станції експерта
Оголошено тендер
2 035 586.41
UAH
Номер:
f63e1df6a85a462cabd56089b2f1b1a7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-21-004510-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02883096
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ Бродських Сім'ї, будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02883096
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ Бродських Сім'ї, будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 035 586.41 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Робочі станції експерта,мобільні робочі станції експерта
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
21.08.2026 11:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описдодаткові кошти спеціального фонду
Код класифікації видатківКПК-2025:3601070 - Проведення судової експертизи і розробка методики проведення судових експертиз
Сума2 035 586.41 UAH