-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Робочі станції експерта,мобільні робочі станції експерта
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-004323-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 дні назад
1 696 322.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
21.08.2026 11:31 - 26.08.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
03.09.2026 17:05 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
03.09.2026 17:07 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
03.09.2026 17:09 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження(за результатами переможця):
03.09.2026 17:10 - 09.09.2026 00:00
Вимога
Без відповіді
Невідповідність тендерної пропозиції ТОВ "ЮДІТРЕЙД" технічним вимогам.
Номер:
fef8a182e3fa487fa7aa8254ca4ba8dd
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-08-21-004323-a.a3
Назва:
Невідповідність тендерної пропозиції ТОВ "ЮДІТРЕЙД" технічним вимогам.
Вимога:
Невиконання технічних вимог тендерної документації, а саме відсутність безпровідої оптичної миші в комплектації ноутбука
Пов'язані документи:
Учасник
Дата подачі:
03.09.2026 18:43
Вимога
Без відповіді
Невідповідність тендерної пропозиції ТОВ "ЮДІТРЕЙД" технічним вимогам.
Номер:
ca197fda1d9540df913d554b68d8a8ce
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-08-21-004323-a.a2
Назва:
Невідповідність тендерної пропозиції ТОВ "ЮДІТРЕЙД" технічним вимогам.
Вимога:
Невідповідність тендерної пропозиції ТОВ "ЮДІТРЕЙД" технічним вимогам.
Згідно Додатку 1 до тендерної документації «Технічні, якісні і кількісні характеристики предмета закупівлікод ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» через систему електронних закупівель на Лот 1: Робоча станція експерта (без відеокарти), 2 комплекти - були наступні вимоги:
Постачальник зобов’язаний вказати точну модель (артикул) запропонованого Товару (включно з описом комплектуючих)
ТОВ "ЮДІТРЕЙД" не вказав точну модель (артикул) комплектуючих в документі «Додаток № 4 Порівняльна таблиця.pdf» , а саме:
- Охолодження процесора – відсутня інформація про модель (артикул)
- Системна (материнська) плата – відсутня інформація про модель (артикул)
- Оперативна пам'ять - відсутня інформація про модель (артикул)
- Накопичувачі SSD M.2 - відсутня інформація про модель (артикул)
- Накопичувачі HDD - відсутня інформація про модель (артикул)
- Блок живлення - відсутня інформація про модель (артикул)
- Корпус - відсутня інформація про модель (артикул)
Пов'язані документи:
Учасник
Дата подачі:
03.09.2026 18:18
Вимога
Без відповіді
Невідповідність тендерної пропозиції ТОВ "ЮДІТРЕЙД" технічним вимогам.
Номер:
5894111975264a63b8da1373e6bba134
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-08-21-004323-a.a1
Назва:
Невідповідність тендерної пропозиції ТОВ "ЮДІТРЕЙД" технічним вимогам.
Вимога:
Згідно Додатку 1 до тендерної документації «Технічні, якісні і кількісні характеристики предмета закупівлікод ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» через систему електронних закупівель на Лот 2. Робоча станція експерта (з відеокартою), 1 комплект - були наступні вимоги:
Постачальник зобов’язаний вказати точну модель (артикул) запропонованого Товару (включно з описом комплектуючих)
ТОВ "ЮДІТРЕЙД" не вказав точну модель (артикул) комплектуючих в документі «Додаток № 4 Порівняльна таблиця.pdf» , а саме:
- Охолодження процесора – відсутня інформація про модель (артикул)
- Системна (материнська) плата – відсутня інформація про модель (артикул)
- Оперативна пам'ять - відсутня інформація про модель (артикул)
- Накопичувачі SSD M.2 - відсутня інформація про модель (артикул)
- Накопичувачі HDD - відсутня інформація про модель (артикул)
- Блок живлення - відсутня інформація про модель (артикул)
- Корпус - відсутня інформація про модель (артикул)
Пов'язані документи:
Учасник
Дата подачі:
03.09.2026 18:11