-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення періодичних медичних оглядів працівників закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, позашкільної освіти та інших закладів
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-001281-a
Торги не відбулися
391 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
ef1f7a50a86040f5ae7b1fe36989466b
Внутрішній номер закупівлі:
30153262
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-001281-a
Замовник:
Відділ освіти Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петрів Назар Ярославович +380937623968 osvitabor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
391 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 09:47 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 09:47 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 12:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴391 200.00 Послуги з проведення періодичних медичних оглядів працівників закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, позашкільної освіти та інших закладів