• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення періодичних медичних оглядів працівників закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, позашкільної освіти та інших закладів

Оголошено тендер

391 200.00 UAH
Номер: f6be2d75707641fc8fc72165574d52e5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-001535-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти Бориславської міської ради
Замовник: Відділ освіти Бориславської міської ради
Очікувана вартість: 391 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення періодичних медичних оглядів працівників закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, позашкільної освіти та інших закладів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 21.08.2026 09:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБориславська
Сума171 965.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяБориславська
Сума185 820.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1070 - Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми
Адміністративно-територіальна класифікаціяБориславська
Сума25 265.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1151 - Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБориславська
Сума4 890.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1026 - Надання загальної середньої освіти міжшкільними ресурсними центрами за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБориславська
Сума3 260.00 UAH