-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Постачання електричної енергії
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-013056-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 2 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 2 робочих дні
5 833 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
4aac1dd448bd41eaa09abf02ec36b102
Внутрішній номер закупівлі:
30150737
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-013056-a
Замовник:
ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Осінська Тетяна Володимирівна +380445213217 osinskat1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 833 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2026 17:38 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2026 17:38 - 29.08.2026 00:00
Аукціон:
31.08.2026 13:24 - 31.08.2026 13:47
Період кваліфікації:
з 31.08.2026 13:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 833 333.33 Постачання електричної енергії