-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Постачання електричної енергії
Оголошено тендер
7 000 000.00
UAH
Номер:
086e5e0b430a49c9aaf4951b9131489f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-20-013223-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Постачання електричної енергії
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
20.08.2026 15:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201280 - Підготовка кадрів Київським національним університетом імені Тараса Шевченка
Сума7 000 000.00 UAH