-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з встановлення та підключення генератора у Миколаївському ліцеї Шевченківської сільської ради Миколаївської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-002391-a
закупівля здійснюється відповідно до пп.6 п.13 Особливостей (відкриті торги UA-2026-07-28-012231-a відмінено через відсутність учасників)
Завершена
369 208.33
UAH без ПДВ
Номер:
ddaa09b6bcd34941820a20a1740942fe
Внутрішній номер закупівлі:
30112259
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-002391-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Шевченківської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41446295
-
Адреса:
57263, Україна, Миколаївська область, Миколаївський район, село Шевченкове, Шевченка, 29
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дана Змарзлова +380664772430 danazmarzlova@gmail.com https://shev.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
369 208.33 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з встановлення та підключення генератора у Миколаївському ліцеї Шевченківської сільської ради Миколаївської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
57262, Україна, Миколаївська область, с. Миколаївське, вул. Центральна, 59/1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Тісовський Сергій Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2469019610
-
Адреса:
73005, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вул. 5 Східна будинок 25
Ціна пропозиції
369 208.33 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.08.2026 10:37
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
dceb113a6ecd45c4b29ac46b137da3c9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-18-002391-a-a1
Постачальник:
Тісовський Сергій Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2469019610
-
Адреса:
73005, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вул. 5 Східна будинок 25
Номер договору:
1-ПГен/МЛ
Сума договору:
369 208.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
18.08.2026 09:48
Статус:
Підписаний