• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з встановлення та підключення генератора у Миколаївському ліцеї Шевченківської сільської ради Миколаївської області

Оголошено тендер

369 208.33 UAH
Номер: ce5144dfffd44afa88c5cab978b2e72e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-001750-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Шевченківської сільської ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Шевченківської сільської ради
Очікувана вартість: 369 208.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з встановлення та підключення генератора у Миколаївському ліцеї Шевченківської сільської ради Миколаївської області
Примітки: закупівля здійснюється відповідно до пп.6 п.13 Особливостей (відкриті торги UA-2026-07-28-012231-a відмінено через відсутність учасників)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 18.08.2026 09:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківська
Сума369 208.33 UAH