-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з встановлення та підключення генератора у Миколаївському ліцеї Шевченківської сільської ради Миколаївської області
закупівля здійснюється відповідно до пп.6 п.13 Особливостей (відкриті торги UA-2026-07-28-012231-a відмінено через відсутність учасників)
369 208.33
UAH без ПДВ
Номер:
dceb113a6ecd45c4b29ac46b137da3c9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-18-002391-a-a1
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Шевченківської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41446295
-
Контактна особа:
Дана Змарзлова +380664772430 danazmarzlova@gmail.com https://shev.osv.org.ua
-
Адреса:
57263, Україна, Миколаївська область, Миколаївський район, село Шевченкове, Шевченка, 29
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
Тісовський Сергій Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2469019610
-
Адреса:
73005, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вул. 5 Східна будинок 25
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Опис:
закупівля здійснюється відповідно до пп.6 п.13 Особливостей (відкриті торги UA-2026-07-28-012231-a відмінено через відсутність учасників)
Номер договору:
1-ПГен/МЛ
Дата підписання:
18.08.2026 09:48
Період дії договору:
18.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору:
369 208.33 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з встановлення та підключення генератора у Миколаївському ліцеї Шевченківської сільської ради Миколаївської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
57262, Україна, Миколаївська область, с. Миколаївське, вул. Центральна, 59/1
На карті