-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації шкільного харчування із забезпеченням постачання продуктів харчування у складі комплексної послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-011847-a
Завершена
3 763 886.50
UAH без ПДВ
Номер:
9c0f57a94ec3477ba17865913733fc40
Внутрішній номер закупівлі:
30108713
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-011847-a
Замовник:
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22868696
-
Адреса:
02097, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ГРАДИНСЬКА, будинок 6-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Орлова Юлія Олександрівна 380689838359 sh308tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 763 886.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 17:25 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 17:25 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
25.08.2026 13:55 - 25.08.2026 14:18
Період кваліфікації:
25.08.2026 14:18 - 25.08.2026 16:41
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 763 886.50 ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації шкільного харчування із забезпеченням постачання продуктів харчування у складі комплексної послуги)