-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації шкільного харчування із забезпеченням постачання продуктів харчування у складі комплексної послуги)
Оголошено тендер
3 763 886.50
UAH
Номер:
d8d04baae7d344879fe72fe82e7165a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-014450-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22868696
-
Адреса:
02097, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ГРАДИНСЬКА, будинок 6-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22868696
-
Адреса:
02097, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ГРАДИНСЬКА, будинок 6-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 763 886.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації шкільного харчування із забезпеченням постачання продуктів харчування у складі комплексної послуги)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
17.08.2026 17:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Одноразове гаряче харчування для учнів віком від 6 до 11 років (в т ч пільгових категорій)
Кількість
13260 одиниця
Період постачання
(не задано)
Одноразове гаряче харчування для учнів віком від 11 до 14 років (в .т ч пільгових категорій)
Кількість
27976 одиниця
Період постачання
(не задано)
Одноразове гаряче харчування для учнів віком від 14 до 18 років (в .т. ч пільгових категорій)
Кількість
3328 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДеснянський
Сума988 638.95 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПостанова КМУ від 1 липня 2026 р. № 869 "Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти у 2026 році"
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяДеснянський
Сума2 775 247.55 UAH