-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
МУЛЬТИМЕДІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ КАБІНЕТІВ ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-007122-a
«Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) з урахуванням залишків, на створення сучасного освітнього простору»
-
Подача пропозицій період закінчився 13 днів назад
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Призупинено
605 420.00
UAH без ПДВ
Номер:
59d1a274b9524eecab5e33ee966827df
Внутрішній номер закупівлі:
30103994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-007122-a
Замовник:
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43978239
-
Адреса:
80700, Україна, Львівська область, Золочів, вул. Івасюка, буд. 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковбасюк Світлана 380685939986 vo.zolochiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
605 420.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 14:22 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 14:22 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 11:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴605 420.00 МУЛЬТИМЕДІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ КАБІНЕТІВ ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання