-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
МУЛЬТИМЕДІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ КАБІНЕТІВ ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Оголошено тендер
726 504.00
UAH
Номер:
7ca1c06f91b440909e5466119cc68f7f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-008865-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43978239
-
Адреса:
80700, Україна, Львівська область, Золочів, вул. Івасюка, буд. 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43978239
-
Адреса:
80700, Україна, Львівська область, Золочів, вул. Івасюка, буд. 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
726 504.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
МУЛЬТИМЕДІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ КАБІНЕТІВ ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
17.08.2026 14:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: інтерактивна панель 65" з ОС Android, без ПК-модуля, настінне кріплення
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: інтерактивна панель 65" з ОС Android та ПК-модулем, мобільна стійка
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1275 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету), на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗолочів
Сума726 504.00 UAH