-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код ДК 021:2015 - 09110000-3 - Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-009210-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 5 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 5 робочих днів
433 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
f50fbe48214e45fb978f76e19af30353
Внутрішній номер закупівлі:
30052858
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-009210-a
Замовник:
НИЖНЬОАПШАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "АПША" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25452499
-
Адреса:
90571, Україна, Закарпатська область, Тячівський район село Нижня Апша, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайло Васильович Плантиш +380968667677 apwa123@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
433 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 15:12 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 15:12 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 11:44
Період кваліфікації:
з 28.08.2026 16:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴433 333.33 Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код ДК 021:2015 - 09110000-3 - Тверде паливо