-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код ДК 021:2015 - 09110000-3 - Тверде паливо
Оголошено тендер
520 000.00
UAH
Номер:
d5a3e5d012924d93b19c4d6dff0fc13f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-006534-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НИЖНЬОАПШАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "АПША" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25452499
-
Адреса:
90571, Україна, Закарпатська область, Тячівський район село Нижня Апша, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НИЖНЬОАПШАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "АПША" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25452499
-
Адреса:
90571, Україна, Закарпатська область, Тячівський район село Нижня Апша, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
520 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), код ДК 021:2015 - 09110000-3 - Тверде паливо
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
11.08.2026 12:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100)
Кількість
46 тонна
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНижня Апша
Сума520 000.00 UAH