-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт нежитлової будівлі Літер Д-1 (приміщення пральні) з заміною парового обладнання на електричне обладнання Комунальної установи Харківський геріатричний пансіонат ветеранів праці Харківської обласної ради за адресою: 61177, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ігоря Муратова, 7.
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-006796-a
Торги відмінено
28 689 311.33
UAH без ПДВ
Номер:
c29803867adb4c4293c93e8453478cca
Внутрішній номер закупівлі:
30050439
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-006796-a
Замовник:
Комунальна установа Харківський геріатричний пансіонат ветеранів праці Харківської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425307
-
Адреса:
61177, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Ігоря Муратова, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Тіщенко +380577255489 pansionat007@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
28 689 311.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 13:59 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 13:59 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 13:18
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
9275acf6a5fe4ceea5f90b721935ec9a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
У зв'язку з виявленням помилки у визначенні очікуваної вартості предмета закупівлі, в результаті чого буде неможливим укласти договір на суму у відповідності до зведеного кошторисного розрахунку.
Період оскарження:
24.08.2026 17:05 - 04.09.2026 00:00
Дата опублікування:
24.08.2026 17:05
Дата виконання:
04.09.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴28 689 311.33 Капітальний ремонт нежитлової будівлі Літер Д-1 (приміщення пральні) з заміною парового обладнання на електричне обладнання Комунальної установи Харківський геріатричний пансіонат ветеранів праці Харківської обласної ради за адресою: 61177, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ігоря Муратова, 7.