• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт нежитлової будівлі Літер Д-1 (приміщення пральні) з заміною парового обладнання на електричне обладнання Комунальної установи Харківський геріатричний пансіонат ветеранів праці Харківської обласної ради за адресою: 61177, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ігоря Муратова, 7.

Оголошено тендер

34 427 173.60 UAH
Номер: fed2754db47140df968234efa99f630f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-11-005169-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальна установа Харківський геріатричний пансіонат ветеранів праці Харківської обласної ради
Замовник: Комунальна установа Харківський геріатричний пансіонат ветеранів праці Харківської обласної ради
Очікувана вартість: 34 427 173.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт нежитлової будівлі Літер Д-1 (приміщення пральні) з заміною парового обладнання на електричне обладнання Комунальної установи Харківський геріатричний пансіонат ветеранів праці Харківської обласної ради за адресою: 61177, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ігоря Муратова, 7.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 11.08.2026 11:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3000 - Соціальний захист та соціальне забезпечення
Адміністративно-територіальна класифікаціяХарківська
Сума34 427 173.60 UAH