• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015: 34630000-2: Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху (Бандаж 93х554х716, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631400-3: Колісні осі та бандажі й інші частини локомотивів чи рейкового рухомого складу)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 11 робочих днів
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 11 робочих днів

4 880 000.00 UAH без ПДВ
Номер: fae5312b811f4f99a7b96c576fb72839
Внутрішній номер закупівлі: 30039834
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-10-008540-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Салтівське трамвайне депо"
Контактна особа: Зінченко Юлія 380967012876 saltovdepo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 880 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.08.2026 15:32 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2026 15:32 - 18.08.2026 01:00
Аукціон: 19.08.2026 13:45 - 19.08.2026 14:08
Період кваліфікації: з 19.08.2026 14:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 880 000.00 код ДК 021:2015: 34630000-2: Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху (Бандаж 93х554х716, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631400-3: Колісні осі та бандажі й інші частини локомотивів чи рейкового рухомого складу)