• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код ДК 021:2015: 34630000-2: Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху (Бандаж 93х554х716, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631400-3: Колісні осі та бандажі й інші частини локомотивів чи рейкового рухомого складу)

Оголошено тендер

5 856 000.00 UAH
Номер: caccf8d8ca6c457bac10b9abed5b5d01
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-10-008285-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Салтівське трамвайне депо"
Замовник: Комунальне підприємство "Салтівське трамвайне депо"
Очікувана вартість: 5 856 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015: 34630000-2: Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху (Бандаж 93х554х716, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631400-3: Колісні осі та бандажі й інші частини локомотивів чи рейкового рухомого складу)
Примітки: Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінетом Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (із змінами).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху
Дата опублікування: 10.08.2026 14:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 856 000.00 UAH