-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування в закладах загальної середньої освіти Нововолинської міської територіальної громади
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-008071-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
22 444 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
fb493d166d3742caa18439405b8929f6
Внутрішній номер закупівлі:
30039375
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-008071-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141696
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, ПРОСПЕКТ ДРУЖБИ, будинок 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Насонов Назарій Олегович 380974963261 jurist@nv-osvita.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
22 444 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 15:30 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 15:30 - 18.08.2026 09:00
Аукціон:
19.08.2026 15:47 - 19.08.2026 16:16
Період кваліфікації:
19.08.2026 16:16 - 26.08.2026 15:20
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 444 800.00 Послуги з організації гарячого харчування в закладах загальної середньої освіти Нововолинської міської територіальної громади